+90 552 923 52 35

Sosyal Medyada Biz}

Sarıyer Altınkum Bayanlar Plajı’nın Sunduğu İmkanlar Nelerdir?

Bu plajdan yararlanmak isteyen bayanlar için, çeşitli imkanlar mevcuttur. Bu imkanlardan birisi,

servis hizmetidir,

Plaja gelmek isteyen ve aracı olmayan bayanlar, İstanbul’un her iki yakasına da hizmet veren “Akademik Tur” servis araçlarından yararlanabilmektedir.

Servis saatleri standart olmakla birlikte, eğer 15 kişi ve üzeri bir grup talep ederse, fazladan bir servis ayarlanabilmektedir.

Ulaşıma yönelik bu hizmetin yanı sıra, tesis içerisinde, ibadetini yerine getirmek isteyen bayanlar için bir mescit, duş kabinleri, soyunma kabinleri, sandalyeler, şezlonglar, yiyeceklerini içeriden almalarına imkan tanıyan bir cafe, güvenlik ve cankurtaran hizmeti bulunmaktadır.
Bazı dönemlerde, plajda aşırı yoğunluk olabilmesi nedeni ile ziyaretten önce rezervasyon yapılması ve çocuklar da dahil gelecek kişilerin bilgilerinin ayrıntılı şekilde verilmesi uygun olacaktır. Bunun yanında, plaja gelirken kimliklerin yanında getirilmesi gerekmektedir.

21 Mayıs 2018
3.807 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


İstanbul Kadınlar Plajı , sarıyer kadınlar plajı , bayanlar plajı servisleri , istanbul sarıyer kadınlar plajı,altınkum bayanlar plajı, kadınlar plajı servisleri, istanbul bayanlar plajı , bayanlar plajı altınkum , bayanlar plajı fiyatı , altınkum altınkum plajı nerede, bayanlar plajı, bayanlar plajı istanbul, istanbul kadınlar plajı, kadınlar plajı, kadınlar plajı istanbul, kadınlar plajı nerelerde var, sarıyer aile plajı, sarıyer altınkum kadınlar plaj ulaşım, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi akademik tur, sarıyer altınkum plajı nasıl gidilir, sarıyer bayanlar plajı
ARGİŞ BİLİŞİM