+90 552 923 52 35

Sosyal Medyada Biz}

S.S.S

SARIYER ALTINKUM BAYANLAR PLAJI NEREDE ?
İstanbul`un Sarıyer ilçesinin Rumeli Kavağı mahallesindedir.
PLAJ SADECE BAYANLARA MI ÖZEL ?
Evet plaj sadece bayanlara özeldir.Haftanın yedi günü bayanlara tahsis edilmiştir.Bütün çalışanlar bayandır.8 yaşından büyük erkek çocuk alınmamaktadır.
ALTINKUM PLAJINA NASIL GELİRİZ ?
AKADEMİK TUR haftanın yedi günü ALTINKUM kadınlar plajına ANADOLU ve AVRUPA yakasından servis yapmaktadır.Bizi tercih ederek konforlu bir yolculuk ile plaja gelebilirsiniz. Yada kendi özel aracınızla gelebileceğiniz gibi , İETT otobüsleriyle ulaşmanızda mümkündür..
ALTINKUM BAYANLAR PLAJINA SADECE TESETTÜRLÜ BAYANLAR MI GELİYOR ?
Genelde muhafazakar kesimden bayanlar tercih etse de böyle bir genelleme yapılamaz. Her kesimden bayanın “gözlerden!” uzak rahat bir ortamda denize girmek için geldiğini söyleyebiliriz.
ALTINKUM PLAJI SAHİLİ VE DENİZİN İÇİ KUM MU ?
Plajın sahili ve denizin içi tamamen altın sarısı kumdur.Plaj’da adını bu kumlardan almaktadır.
ALTINKUM PLAJI TEMİZ Mİ ?
Altınkum plajı İstanbul`da ki mavi bayraklı plajlardan olmakla beraber su genel olarak gayet temizdir fakat çok yoğun olduğu günlerde kalabalıktan dolayı deniz dibindeki yosunlar nedeniyle oluşan kirlilikten dolayı çok şikayet alıyoruz.
ALTINKUM PLAJA DIŞARIDAN YİYECEK-İÇECEK GETİREBİLİYOR MUYUZ ?
Evet getirebilirsiniz, isterseniz plaj kantininden ücretli olarak temin edebilirsiniz.Plaja mangal ve tüp getirmek yasaktır. Servislerimiz Rumeli Kavağında mola vermektedir.Bu molada market, fırın, plaj malzemeleri satan dükkanlardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
ALTINKUM PLAJINDA SUNULAN HİZMETLER NELERDİR ?
Bayan cankurtaran, soyunma kabinleri, mescit, sağlık kabini, özel duş kabinleri, masa sandalye, şezlong, plaj kantini, wc.
ALTINKUM PLAJINDA ŞEZLONG BULUNUYOR MU ?
Plaj da şezlong bulunmaktadır.
SERVİSLER İSTANBUL GENELİNDE HİZMET VERİYOR MU ?
Servislerimiz Anadolu ve Avrupa yakasının bütün ilçelerinden yolcularımıza hizmet vermektedir.
İSTEDİĞİMİZ SAATTE SERVİS GELİR Mİ ?
Servislerin sabah geliş ve akşam dönüş saatleri standarttır.Servislerimiz belli bir güzergah veya hat üzerinden yolcu toplamaz.Önceden anlaşılan yolcuları anlaşılan noktalardan alıp, dönüşte yine aynı noktaya bırakır.İstisnai olarak sadece kişi sayısı 15+ olan gruba özel saat belirleme imkanı sunuyoruz(telefonla detaylı bilgi alınız). 0555 524 1978
REZERVASYON SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR ?
Rezervasyon için bizi aradığınızda sizin bilgilerinizi (kişi sayınız ,hangi gün gelmek istediğiniz, konum bilgisi ve sizlere ulaşabileceğimiz en az iki cep telefon numaranız) alıyor ve kaydınızı oluşturuyoruz.Saat 19:00’da rezervasyon teyidi için sizleri arıyoruz ve teyit alındığı takdirde , saat 21:00’de yolculuk yapacağınız aracın plakası ve telefonlarını ve servis saatini sizlere bildiriyoruz.(NOT:Rezervasyon teyit süreci bazı zamanlar yoğunluktan dolayı saat 20:30’a kadar sürmektedir.Lütfen bu zamana kadar sizinle iletişime geçmemizi bekleyiniz.)
REZERVASYON KONUSUNDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSULAR NELERDİR ?
1-Rezervasyon esnasında sizden istenen bilgileri tam ve eksiksiz olarak veriniz.

2-Yolcu sayınızı net olarak belirtmeniz gerekmektedir.Tam ücretli ve çocuk sayınızı doğru vermemeniz sizlerin mağdur olmanıza sebep olacaktır , çünkü yolcu sayısına göre araç ayarlanmak ta ve plajda masa rezerve edilmektedir.

3-Ücretler hakkında tam bilgi sahibi olunuz,daha sonra yapacağınız itirazlar kabul görmeyecektir.

4-Hangi firmaya rezervasyon yaptırdığınız çok önemlidir.Mutlaka firma hakkında araştırma yapınız.

MANGAL YAPABİLİR MİYİZ ?
Hayır. Plajda mangal yapılacak ortam mevcut değildir.
EVCİL HAYVANIMI - KÖPEĞİMİ GETİREBİLİR MİYİM ?
Hayır.
KAÇ YAŞINA KADAR ERKEK ÇOCUK GİREBİLİR ?
9 Yaşına kadar erkek çocuklar gelebilir.
DİĞER SORU VE MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY İÇİN ARAYIN
0 555 524 1978

 


İstanbul Kadınlar Plajı , sarıyer kadınlar plajı , bayanlar plajı servisleri , istanbul sarıyer kadınlar plajı,altınkum bayanlar plajı, kadınlar plajı servisleri, istanbul bayanlar plajı , bayanlar plajı altınkum , bayanlar plajı fiyatı , altınkum altınkum plajı nerede, bayanlar plajı, bayanlar plajı istanbul, istanbul kadınlar plajı, kadınlar plajı, kadınlar plajı istanbul, kadınlar plajı nerelerde var, sarıyer aile plajı, sarıyer altınkum kadınlar plaj ulaşım, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi akademik tur, sarıyer altınkum plajı nasıl gidilir, sarıyer bayanlar plajı
ARGİŞ BİLİŞİM