+90 552 923 52 35

Sosyal Medyada Biz}

Plajlarda Ne Tür Aksesuarlar Takılmalı ?

Son yıllarda insanların oldukça büyük bölümü plajlara yalnızca denize girmek için değil, plajda vakit geçirmek, sosyalleşmek ve birçok sosyal aktiviteye katılmak için gidiyor. Plajın kendi başına bir yaşam kültürü haline dönüşmesiyle birlikte şehir yaşamında olduğu gibi plajda da şıklık yarışına giren kadınlar, doğru aksesuar seçimleriyle estetik güzelliklerini kolayca ön plana çıkartabilir.

Plaj aksesuarları seçiminde konsept her zaman deri, ahşap, taşlar, deniz kabukları gibi doğal malzemelerden yana olmuştur. Plaj kenarında metal aksesuarlar kullanmak hem son derece demode bir görünüm oluşmasına hem de sıcaktan ısınan metallerin sizi rahatsız etmesine neden olacaktır. Plaj aksesuarlarında trend, küpe ve kolyeden ziyade daha çok bileklik ve halhal modellerinden yanadır. Bu nedenle deri gibi doğal malzemelerden yapılan halhal modellerinin tercih edilmesi, şık ve ilgi çekici bir görünüme sahip olmanızı sağlayabilir.

Plaj aksesuarları seçiminde rahatlığın da öncelikli tercih sebebi olmasına özen göstermek gerekir. Plajdayken her denize girdiğinizde çıkartmak zorunda kalacağınız bir aksesuar sizi büyük oranda rahatsız edeceği gibi, dışarıdan pek de hoş bir şekilde görünmemenize neden olabilir. Denize girerken dahi size herhangi bir zorluk çıkartmayacak aksesuarları tercih ederek hem çok konforlu hem de trende uygun bir plaj keyfi yapabilirsiniz.

Son olarak plajların güneşe doğrudan maruz kalan alanlar olduğunu unutmayın ve gölge dahi dursanız büyük oranda yanabileceğinizi aklınızdan çıkartmayın. Çok büyük ve güneş ışınlarını geçirmeyen kolye, bileklik ya da halhal modellerini seçmeniz durumunda teninizde dışarıdan fark edilebilen ve kötü bir görünüme neden olan izler oluşabilir.

17 Ekim 2016
1.803 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


İstanbul Kadınlar Plajı , sarıyer kadınlar plajı , bayanlar plajı servisleri , istanbul sarıyer kadınlar plajı,altınkum bayanlar plajı, kadınlar plajı servisleri, istanbul bayanlar plajı , bayanlar plajı altınkum , bayanlar plajı fiyatı , altınkum altınkum plajı nerede, bayanlar plajı, bayanlar plajı istanbul, istanbul kadınlar plajı, kadınlar plajı, kadınlar plajı istanbul, kadınlar plajı nerelerde var, sarıyer aile plajı, sarıyer altınkum kadınlar plaj ulaşım, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi akademik tur, sarıyer altınkum plajı nasıl gidilir, sarıyer bayanlar plajı
ARGİŞ BİLİŞİM