+90 552 923 52 35

Sosyal Medyada Biz}

Plajda Ne Tür Çantalar Takılır ?

Kadınlar için günlük hayatta olduğu kadar deniz kenarında da şık görünmek oldukça önemli olduğundan, plaja giderken seçilecek çantanın da doğru tercih edilmesi büyük önem taşır. Her sezon farklı modelleri kadınların beğenisine sunan tasarımcıların yeni ürünlerini satın almadan önce işlevselliği de düşünmek gerekir.

Plaja giderken çok büyük çantaların tercih edilmesi ülkemizde çok yaygı bir adet haline gelse de, aslında denize giderken çok fazla ağırlık taşımamak hem yaz sıcaklarında gereksiz yere terlememenizi hem de denizin ruhuna uymanızı sağlayacaktır. Havlu, güneş gözlüğü, yedek bikini ya da mayonuz, cep telefonunuz ve tatilin vazgeçilmezi kitabınızı alabilecek büyüklüğe sahip olan bir çanta, plaj için en uygun çanta modeli olacaktır.

Yeni sezonda oldukça trend olan kanvas ve hasır kumaşlardan üretilen çantalar, plaja giderken yanınıza alabileceğiniz ideal modeller arasındadır. Plaj çantanız ihtiyacınız olan tüm malzemeleri içine alarak tüm eşyanızın tek bir yerde toplanmasını sağlayacak büyük, içine eşyalarınızı koyduğunuzda taşımanızı zorlaştırmayacak kadar küçük olmalıdır. Mümkün olduğunca doğal kumaşlardan ve malzemelerden üretilen çantaları tercih etmeye çalışın ve plastikten imal edilen çantalardan uzak durun. Plastik çantaların içerisine konan ıslak bikini ve havluların üzerinde bakteriler ve özellikle kadınların çok dikkat etmesi gereken mantarlar hızlı bir biçimde üreyebildiğinden, doğal kumaştan yapılan çantaları satın almaya özen gösterin.

Doğal yapısıyla hava alan kumaşlardan üretilen ve büyüklüğü ile işlevsel bir kullanım sunsan çanta modellerini tercih ederek, sağlıklı ve rahatlık vaat eden çantanızla plajlarda da ilgi odağı haline gelebilirsiniz.

17 Ekim 2016
2.693 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


İstanbul Kadınlar Plajı , sarıyer kadınlar plajı , bayanlar plajı servisleri , istanbul sarıyer kadınlar plajı,altınkum bayanlar plajı, kadınlar plajı servisleri, istanbul bayanlar plajı , bayanlar plajı altınkum , bayanlar plajı fiyatı , altınkum altınkum plajı nerede, bayanlar plajı, bayanlar plajı istanbul, istanbul kadınlar plajı, kadınlar plajı, kadınlar plajı istanbul, kadınlar plajı nerelerde var, sarıyer aile plajı, sarıyer altınkum kadınlar plaj ulaşım, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi akademik tur, sarıyer altınkum plajı nasıl gidilir, sarıyer bayanlar plajı
ARGİŞ BİLİŞİM