+90 552 923 52 35

Sosyal Medyada Biz}

Plaja Giderken Nasıl Terlikler Seçmeliyiz ?

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatil planlarının çoğunlukla deniz kenarı bölgeler üzerine yapılması, tüm kadınların ortak ilgi alanı olan plaj modasına da büyük özen gösterilmesine neden olur. Plajlarda şık olmanın temel kuralı doğru bikini ve mayo modellerini seçmekmiş gibi görünse de, aslında şıklık kıyafetlerin ve aksesuarların bir bütün içerisinde uyumlu olmasıyla yakalanır. Bu aşamada en az çanta kadar önemli bir aksesuar olan plaj terliklerinin doğru seçilmesi, tasarım bütünlüğünün sağlanmasıyla ilgi odağı haline gelinmesini sağlayacaktır.

Plaj terlikleri seçiminde tıpkı ayakkabı seçimlerinde olduğu gibi estetik görünümden önce rahatlığa dikkat edilmesi gerekir. Yaz aylarının sıcak günlerine bir de plajın doğrudan güneş alan ortamı eklendiğinde, mümkün olduğunca ferah ve rahat terliklerin alınması gerekir. Ayrıca çoğu zaman plaj terliği satın alırken birçok kadının aklına gelmeyen kemer tokaları, farkında olmadan güneş ışınları nedeniyle yanan ayaklarınızda beyaz bir iz kalmasına da neden olabilir. Bunun için parmak arası modeller tercih edilirken dahi çok kalın tokaları olmayan ya da şeffaf malzemeden yapılan terliklerin alınması, bu tür izlerin oluşmamasını sağlayacaktır.

Deniz kanarları doğası gereği geniş kum alanlardan oluştuğunda, mümkün olduğunca topuklu modellerin de tercih edilmemesinde yarar var. Yalnızca şık görünmek için topuğu yüksek olan plaj terliklerinin seçilmesi, kum üzerinde yürümenizi büyük ölçüde zorlaştırabilir hatta imkansız hale dahi getirebilir. Günlük hayatta olduğu gibi deniz kenarında da topuklu şıklığından vazgeçemeyen kadınlar, ince ve sivri topuklulardansa mümkün olduğunca alçak ve dolgu topuklu terlik modelleri de tercih edilebilir.

Plaja giderken giyeceğiniz terlik modellerini beraberinde kullanacağınız bikini ya da mayonun renk ve desenlerine göre seçmeniz, deniz kenarında çok daha şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Sezon trendlerini yakalamak istiyorsanız mutlaka plaj terliklerinizle uyumlu bir bikini almanız gerektiğini de unutmayın ve artık denizin tadını çıkartmak için hazırlıklara başlayın.

17 Ekim 2016
1.702 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


İstanbul Kadınlar Plajı , sarıyer kadınlar plajı , bayanlar plajı servisleri , istanbul sarıyer kadınlar plajı,altınkum bayanlar plajı, kadınlar plajı servisleri, istanbul bayanlar plajı , bayanlar plajı altınkum , bayanlar plajı fiyatı , altınkum altınkum plajı nerede, bayanlar plajı, bayanlar plajı istanbul, istanbul kadınlar plajı, kadınlar plajı, kadınlar plajı istanbul, kadınlar plajı nerelerde var, sarıyer aile plajı, sarıyer altınkum kadınlar plaj ulaşım, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi akademik tur, sarıyer altınkum plajı nasıl gidilir, sarıyer bayanlar plajı
ARGİŞ BİLİŞİM