+90 552 923 52 35

Sosyal Medyada Biz}

Pareo Bağlama Teknikleri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte birçok kadının korkulu rüyası olan selülitleri kapatmak için kullanılan bir plaj aksesuarı olarak görülen pareo, aslında oldukça geniş kullanım alanı olan ve doğru kullanıldığında plajlarda oldukça şık ve estetik bir görünüme sahip olunmasına yardımcı olan bir aksesuardır. Pareo çoğu zaman aksesuar olarak bir moda unsuru olarak kullanılsa da, bazı tasarımcılar çeşitli bağlama teknikleri ile farklı kıyafetler dahi meydana getirmektedir.

Deniz kenarlarından ayrılmak istendiğinde kıyafet değiştirilmesine gerek kalmadan pareonuzu basit bir biçimde bağlayarak, sokaklarda elbise giymişçesine dolaşmanız mümkün. Pareo gerek sadece basen bölgesini kapatmak için gerek belden bağlanarak etek olarak kullanılabileceği gibi, kol altından bağlanan pareonuzu bir plaj elbisesi olarak da kullanabilir. Özellikle büyük göğüslü bayanlar kol altından geçirdikleri pareolarını göğüs üzerinden düğümleyerek hem çok şık bir plaj elbisesine sahip olabilir hem de göğüslerini olduğundan daha küçük gösterebilir.

Pareo temel olarak etek ve elbise olarak kullanılan bir aksesuar olduğu halde ön, arka veya yandan farklı düğümleme teknikleri kullanarak oldukça farklı modeller de oluşturabilirsiniz. Oldukça geniş bir kullanım alanı sunan pareolarda, kumaş ve renk seçimlerinde de neredeyse hiçbir sınır olmadığı söylenebilir. Ancak pareo seçimlerinde mutlaka bikini veya mayo ile uyumlu renklere ve kumaş dokusuna sahip olan modellerin seçilmesi gerektiğini de unutmayın. Son yıllarda şifon ve naylon tüllerden üretilen pareolar çok popüler olsa da, bu tür malzemeler bakterilerin üremesine çanak tuttuğundan mümkün olduğunca pamuklu kumaşların tercih edilmesinde de yarar var.

17 Ekim 2016
1.828 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


İstanbul Kadınlar Plajı , sarıyer kadınlar plajı , bayanlar plajı servisleri , istanbul sarıyer kadınlar plajı,altınkum bayanlar plajı, kadınlar plajı servisleri, istanbul bayanlar plajı , bayanlar plajı altınkum , bayanlar plajı fiyatı , altınkum altınkum plajı nerede, bayanlar plajı, bayanlar plajı istanbul, istanbul kadınlar plajı, kadınlar plajı, kadınlar plajı istanbul, kadınlar plajı nerelerde var, sarıyer aile plajı, sarıyer altınkum kadınlar plaj ulaşım, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi akademik tur, sarıyer altınkum plajı nasıl gidilir, sarıyer bayanlar plajı
ARGİŞ BİLİŞİM