+90 552 923 52 35

Sosyal Medyada Biz}

Rezervasyon

REZERVASYON SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR ?

Rezervasyon için bizi aradığınızda sizin bilgilerinizi (kişi sayınız,hangi gün gelmek istediğiniz,semtiniz ve sizlere ulaşabileceğimiz en az iki cep telefonu numaranız) alıyor ve kaydınızı oluşturuyoruz.Saat 19:00’da rezervasyon teyidi için sizleri arıyoruz ve teyit alındığı takdirde , saat 21:00’de yolculuk yapacağınız aracın plakası ve telefonlarını ve sabah kaçta alınacağınızı sizlere bildiriyoruz.
NOT:Rezervasyon teyit süreci bazı zamanlar yoğunluktan dolayı saat 20:30’a , servis bilgisi iletimi 23:00’a kadar sürmektedir.Lütfen bu zamana kadar sizinle iletişime geçmemizi bekleyiniz.

EN GEÇ NE ZAMANA KADAR REZERVASYON YAPTIRABİLİRİZ ?

Hafta içi gelmek için, en geç bir gün öncesinden akşam saat 19:00’a kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.Hafta sonu için en geç cuma günü saat 16:00’ya kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

EN FAZLA KAÇ GÜN SONRASINA REZERVASYON YAPTIRABİLİRİZ ?

Bir haftadan uzun süreli rezervasyon taleplerinin gerçekleşme oranı %5 dolayında olduğundan , 2017 sezonunda bir haftadan uzun süreli rezervasyon kaydı yapmama kararı almış bulunmaktayız.Bilginize sunarız.

REZERVASYON DEĞİŞİKLİK VEYA İPTALİ MÜMKÜN MÜ ?

Rezervasyonunuz da değişiklik yapabilir veya tamamen iptal edebilirsiniz.Rezervasyon değişikliği saat 21:00’a kadar yapılmalıdır.Rezervasyon iptalini telefon veya mesaj ile mutlaka bildiriniz.

REZERVASYON YAPTIRILAN SAYIDAN AZ VEYA ÇOK KİŞİ İLE GELİNİRSE NE OLUR ?

Mutlaka rezervasyon sayınızı eksiksiz ve doğru veriniz.En geç gelinecek günün bir gün öncesinden akşam saat 21:00’a kadar rezervasyon sayınızda değişiklik yapma imkanınız bulunmaktadır.
Rezervasyon yaptırılan sayıdan az yolcu ile gelinmesi durumunda; gelmeyen her yolcunuz için 20 TL ödemeyi kabul etmiş olursunuz.
Rezervasyon yaptırılan sayıdan fazla yolcu ile gelinmesi durumunda; fazla gelen yolcular araçta yer olması halinde alınacak, şayet araçta yer yoksa servise alınmayacaktır.

REZERVASYON YAPTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULAR?

Rezervasyon yaptırırken dikkat etmeniz gereken konuları madde madde aşağıda sıraladık;
1-Rezervasyon esnasında sizden istenen bilgileri tam ve eksiksiz olarak veriniz.
2-Yolcu sayınızı net olarak belirtmeniz gerekmektedir.Tam ücretli ve çocuk sayınızı doğru vermemeniz sizlerin mağdur olmanıza sebep olacaktır , çünkü yolcu sayısına göre araç ayarlanmak ta ve plajda masa rezerve edilmektedir.
3-Ücretler hakkında tam bilgi sahibi olunuz,daha sonra yapacağınız itirazlar kabul görmeyecektir.
4-Sizlere araçta yer olmadığını söyleyerek taburede yolculuk yapabileceğinizi söyleyen ve 6-9 yaş arası çocuklarınızın kucağınızda yolculuk yapmasını isteyen firmalardan uzak durunuz.
5-Plaj tur firmalarının belediyeden izin alması gerekmektedir ve araçların da sosyal etkinlik belgesi bulunmalıdır.Mutlaka sorunuz.
6-Hangi firmaya rezervasyon yaptırdığınız çok önemlidir.Mutlaka firma hakkında araştırma yapınız.


İstanbul Kadınlar Plajı , sarıyer kadınlar plajı , bayanlar plajı servisleri , istanbul sarıyer kadınlar plajı,altınkum bayanlar plajı, kadınlar plajı servisleri, istanbul bayanlar plajı , bayanlar plajı altınkum , bayanlar plajı fiyatı , altınkum altınkum plajı nerede, bayanlar plajı, bayanlar plajı istanbul, istanbul kadınlar plajı, kadınlar plajı, kadınlar plajı istanbul, kadınlar plajı nerelerde var, sarıyer aile plajı, sarıyer altınkum kadınlar plaj ulaşım, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi akademik tur, sarıyer altınkum plajı nasıl gidilir, sarıyer bayanlar plajı
ARGİŞ BİLİŞİM