+90 552 923 52 35

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Günübirlik tatil keyfi boş bulduğumuz günleri değerlendirmek için süper bir fikirdir. Kadınlara özel plaj ve tatil hizmetleri bu tatiller için uygun olmakla birlikte arkadaşlarınızla birlikte oldukça eğlenebileceğiniz yerlerdir. Sadece kadınlara tahsis edilen dinlenme ve tatil amaçlı bu tür tesisler tatilin günübirlik olması sebebiyle müşteri ihtiyaçlarını iyi belirlemişler ve oldukça iyi hizmet veriyorlar.

Altınkum Kadınlar Plajı günübirlik tatiller için tercih edilebilir bir yer, zira firma sabah sizi klimalı araçlarıyla alıyor ve akşam 18 civarlarında yine servis alanına kadar bırakıyor. Plajda özel eğitimli hostesler var, cankurtaran olmazsa olmazlardan zaten, güven duygusu veriyor. Ayrıca bir gün önceden hazırladığınız yiyecekleri de içeri getirmenize müsaade ediyorlar veya plajdaki büfeden faydalanabilirsiniz. Bunların yanı sıra sağlık personel, mescit, duş, giyinme kabinleri, masa ve sandalyeler, şezlong ve şemsiye gibi birçok hizmette burada mevcut.

Kadınlar Plajı deyince tercih edilebilir bir tecrübe edindik, sizlere de tavsiye ediyoruz, yaz mevsimlerinde stres ve yorgunluktan uzaklaşıp dinlenmek ve eğlenmek için mutlaka bu tür kaçamaklar yapmalısınız.

  • Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Haftanın 7 günü bayanlara özel hizmet vermektedir.
  • Tüm çalışan personel ve cankurtaranlar bayandır.
  • Plajda giyinme kabinleri, duşlar, mescid ve sağlık ekibi mevcuttur.
  • 9 yaşından büyük erkek çocukları alınmamaktadır.
  • Plaj girişinde çocuklarınızın nüfus cüzdanı ile girilmesi mecburidir.
  • İstanbul`un Avrupa ve Anadolu yakalarına servislerimiz vardır.
16 Ekim 2016
1.492 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


İstanbul Kadınlar Plajı , sarıyer kadınlar plajı , bayanlar plajı servisleri , istanbul sarıyer kadınlar plajı,altınkum bayanlar plajı, kadınlar plajı servisleri, istanbul bayanlar plajı , bayanlar plajı altınkum , bayanlar plajı fiyatı , altınkum altınkum plajı nerede, bayanlar plajı, bayanlar plajı istanbul, istanbul kadınlar plajı, kadınlar plajı, kadınlar plajı istanbul, kadınlar plajı nerelerde var, sarıyer aile plajı, sarıyer altınkum kadınlar plaj ulaşım, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi akademik tur, sarıyer altınkum plajı nasıl gidilir, sarıyer bayanlar plajı
ARGİŞ BİLİŞİM