+90 552 923 52 35

Sosyal Medyada Biz}

Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı

Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı

Akademik tur olarak siz kıymetli müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti garantili bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Şirketimiz sektörde yıllarca kurumsal olarak taşımacılık ve organizasyon hizmetleri sunuyor. Kocaeli’ye bağlı Darıca’da bulunan Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı hem İzmit hem de İstanbullu kadınların merak ettiği bir plajdır. Haftanın yedi günü dilediğiniz zaman plaja giriş yapabilirsiniz.

darıca bayramoğlu kadınlar plajı

Akademik tur olarak web sitemizden kolayca rezervasyon oluşturma imkanı sunuyoruz. Sadece kadınlara yönelik sunulan üstün kaliteli hizmetleri ile en çok tercih edilen plajlardan birisidir. Bu yüzden hafta sonu aşırı bir yoğunluk yaşanmaktadır. Günümüzde yaşanan Covid-19 salgın hastalık kapsamında tüm tedbirlere uyulmaktadır. Gerekli temizlikler ve hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Kocaeli halkı başta olmak üzere İstanbul’un Anadolu yakasına yakın olan kadınların da ilk tercihidir.

Bayramoğlu kadınlar plajı Kocaeli’nde bulunuyor. Oldukça güvenlikli bir plaj olduğunu belirtmek isteriz. Burada cankurtaran kadınlar hizmet vermektedir. Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı ile Kocaeli arasında 73 km bulunuyor. Aynı zamanda Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı-Tuzla arası 20 km, Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı-Pendik arası 27 km uzaklıktadır.

Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajı Nerede?

Darıca Bayramoğlu kadınlar plajı nerede? gibi sorular sıkça soruluyor. Öncelikle belirtmek isteriz ki Akademik tur sektörde ileri gelen taşıma şirketidir. Bayramoğlu kadınlar plajı Kocaeli’nin Darıca ilçesinde bulunuyor. Bu plaj yalnızca kadınlara aittir. Hafta’nın her günü sadece kadınların giriş yapabileceği bir plajdır. Burada arkadaşlarınız ile güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Yazın sıcaklığından bunalan ve kendini serin sulara atarak rahatlatmak isteyen kişilerin gitmesi gereken yerdir. Akademik tur ile güvenli ve ekonomik bir şekilde Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajına giriş yapabilirsiniz. Burada keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. İster arkadaşlarınız ile isterseniz de çocuklarınız ile plaja giriş yapabilirsiniz. Sahili ince kumlu ve çakıllarla doludur. Plaj içerisinde soyunma kabinleri ve duş alma yerleri bulunuyor. Aynı zamanda plajın içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir büfe bulunuyor. Ayrıca Bayramoğlu ada içinde bulunan marketlerden de ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir?

Kocaeli’nde ikamet eden kadınlar ‘’Darıca Bayramoğlu Kadınlar Plajına Nasıl Gidilir?’’ sorusuna yanıt arıyor. Öncelikle plaja gitmek için hizmet veren turları tercih etmeniz sizin için daha konforlu olacaktır. Çünkü Kocaeli’nin biraz daha çıkışında bulunan plajlara gitmek hem zor hem de zahmetlidir. Bu yüzden Akademik tur şirketimiz ile iletişime geçerek nasıl gideceğiniz konusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kocaeli’de en çok tercih edilen ve beğenilen plaj Darıca’da bulunan Bayramoğlu kadınlar plajıdır.  Kocaeli’nin Darıca ilçesi sınırlarında bulunan büyük bir plajdır. Aynı zamanda haftanın her günü sadece kadınların giriş yapabildiği bir plajdır. Bu plaja minibüs ile gelmek biraz zahmetlidir. Bu yüzden Akademik tur şirketimiz ile iletişime geçerek plaja gitmek için rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir. Ayrıca 8 yaş üzeri erkek çocuklar Bayramoğlu kadınlar plajına alınmıyor. Dolayısı ile bu unsuru göz önünde bulundurmanızda fayda var. Akademik tur olarak Bayramoğlu plajı hakkında sizlere detaylı bilgilendirme yapmaktayız.

Darıca Bayramoğlu Kadın Plajı 2021 Giriş Ücretleri

Darıca Bayramoğlu kadınlar plajına giriş ücretleri oldukça uygundur. Ancak plaj içerisinde şezlong ve şemsiye için uygun bir fiyat ödemeniz talep edilebilir. Akademik tur olarak sizlere kaliteli, ekonomik ve güvenli taşımacılık hizmeti sunan lider bir şirketiz. Bu plaj da şemsiye, şezlong belediyenin belirlediği ücret dahilindedir. Dilerseniz kendi şemsiyeniz ile giriş yapabilirsiniz. Ancak belirttiğimiz üzere şezlong ve şemsiye kiralamak isterseniz ödeme yapmanız isteniyor.  Akademik tur olarak sizlere üstün kalitede plaj turu hizmetlerimizi sunuyoruz.

06 Mayıs 2017
18.786 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Isimsiz dedi ki:

    Gecen sene havuz tadilatdadi, bu sene acikmi acaba?

BİR YORUM YAZIN


İstanbul Kadınlar Plajı , sarıyer kadınlar plajı , bayanlar plajı servisleri , istanbul sarıyer kadınlar plajı,altınkum bayanlar plajı, kadınlar plajı servisleri, istanbul bayanlar plajı , bayanlar plajı altınkum , bayanlar plajı fiyatı , altınkum altınkum plajı nerede, bayanlar plajı, bayanlar plajı istanbul, istanbul kadınlar plajı, kadınlar plajı, kadınlar plajı istanbul, kadınlar plajı nerelerde var, sarıyer aile plajı, sarıyer altınkum kadınlar plaj ulaşım, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi akademik tur, sarıyer altınkum plajı nasıl gidilir, sarıyer bayanlar plajı
ARGİŞ BİLİŞİM