+90 555 524 1978

Sosyal Medyada Biz}

DARICA BAYRAMOĞLU KADINLAR PLAJI , KADINLARA ÖZEL PLAJ HİZMETİ

DARICA BAYRAMOĞLU KADINLAR PLAJI , KADINLARA ÖZEL PLAJ HİZMETİ

PLAJIN KONSEPTİNE BAYILACAKSINIZ
Pozitif ayrımcılık yaparak kadınlara özel plaj hizmeti veriliyor.  Burada kadınlar için her şey düşünülmüş.  Personellerin kadın olduğu plajda, her kesimden kadınlar özgürce hareket edebiliyor.  Kadınlar kendilerini hiç olmadığı kadar rahat ve özgür hissediyor. Bu plaj hiç çekinmeden gayet rahatça denize girebileceğiniz bir alan. Artık çok uzak yerlere gitmek zorunda kalmadan veya yüksek ücret ödeyerek tesettürlü otellere gitmenize gerek kalmadı.

BU BİR TERCİH SUNMADIR
Kimi ilkellik, kimi çağdışılık dedi.  Ama kadınlar plajı bayanlar için pozitif ayrımcılık ve bir tercih sunmadır. İsteyen kadınlar plajında yüzer, isteyen yan tarafta yüzer. Mayo ve bikiniyle denize giren ama erkeklerin kendilerini görmesini istemeyen açık bayanlarda denize girmek için Kadınlar Plajını tercih ediyorlar.

HUZUR BULMAK İÇİN KADINLAR PLAJI
Doğası, denizi ve bütün imkanlarıyla kadınlara özel olarak sunulması çok güzel düşünülmüş bir hizmet. Kadınlar plajı gerçekten şart. Herkes rahatlıkla denize girebiliyor, açığı da kapalısı da kadınlar plajından hoşnut. Özellikle anne ve babaların kadınlar plajı yapıldıktan sonra çocuklarını daha rahat denize gönderebildiği bir gerçek. Şimdi iki kız arkadaş rahatlıkla denize gidebiliyorlar.

ÇALIŞANLARI DA KADIN
Kadınların kendilerini özgür ve rahat hissettiği ortamda cankurtaranlar da dahil sadece kadın personel görev yapıyor. Kadınlar Plajı’nın temizliğinden güvenliğine çalışanları da kadınlardan oluşuyor.

DIŞARIDAN GÖRÜLMEZ
Fiziki olarak dışarıdan görülmesi mümkün olmayan bir alanda yapılan plajda, kadınların gönül rahatlığıyla denizden faydalanabilirler. Dışarıdan bakıldığında görüşü engelleyecek perdeleme düzenekleri, güneşlenme alanları, yürüyüş yolu ile ayrıcalıklı bir plaj.

TEMİZ VE NEZİH BİR PLAJ
Darıca ilçesinde atıl vaziyetteyken kadınlar plajına dönüştürülerek cazibe merkezi haline gelen Bayramoğlu sahilinde her gün düzenli olarak çevre ve deniz içi temizliği yapılıyor. 2 bin ton sahil kumu nakledilip birçok düzenleme yapılan Kadınlar Plajı’na gönül rahatlığı ile girebilmeniz için periyodik olarak temizleme çalışmaları yapılıyor. Bayramoğlu Kadınlar Plajında her gün 04.00-09.00 saatleri arası kum temizleme traktörü ile kıyıda biriken yosunlar temizleniyor. 07.00-16.00 ve 14.00–23.00 saatleri arasında iki vardiya olarak bayan bakım personeli tarafından plajda çevre temizliği ve denizden filelerle yosun temizliği yapılıyor.

HEM PLAJ, HEM TESİS KADINLARIN
Kadınlarımız burada yaz aylarında doyasıya hem denizden hem yüzme havuzundan hem de buradaki tesisten faydalanabilirler. Tüm kadınlarımızın ücretsiz olarak kullanacağı bu tesis ve plaj sizin için de huzur mekanı olacak.

Kadınlar Plajında , yüzme havuzu ve plaj hizmeti ücretsiz veriliyor. Şezlong ve şemsiye ise 5₺ karşılığında kiralanabilir.
Plajda sabah saat 09.00’dan akşam 21.00’a kadar sadece kadınlara özel hizmet verilmekte.

06 Mayıs 2017
15.724 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Isimsiz dedi ki:

    Gecen sene havuz tadilatdadi, bu sene acikmi acaba?

BİR YORUM YAZIN


İstanbul Kadınlar Plajı , sarıyer kadınlar plajı , bayanlar plajı servisleri , istanbul sarıyer kadınlar plajı,altınkum bayanlar plajı, kadınlar plajı servisleri, istanbul bayanlar plajı , bayanlar plajı altınkum , bayanlar plajı fiyatı , altınkum altınkum plajı nerede, bayanlar plajı, bayanlar plajı istanbul, istanbul kadınlar plajı, kadınlar plajı, kadınlar plajı istanbul, kadınlar plajı nerelerde var, sarıyer aile plajı, sarıyer altınkum kadınlar plaj ulaşım, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi, Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi akademik tur, sarıyer altınkum plajı nasıl gidilir, sarıyer bayanlar plajı
ARGİŞ BİLİŞİM